• Hepimiz takımımızdaki oyuncuların yıldızlarının çok olmasını ve oyuncularımızın özel yetenekli olmasını isteriz, peki özel yeteneğin oyuncu üstünde ne civarında tesiri var ? Özel yetenekli oyuncular ek olarak mı iyi ? Ya da özel kabiliyet her şey mi ?
  Biraz bu sorular üstünde kafa yormak istedim, aslına bakarsanız özel yeteneğin bir oyuncu üstünde muhakkak tesiri vardır ancak ben şuan amaçlı sadece özel yeteneği var diye bir oyuncunun her yatıştırmaya harika oynadığını veya benzer beceri puanına sahip özel yetenekli oyuncunun, özel yeteneği olmayana yönelik ek olarak iyi oyuncu olduğunu ne deneyimledim ne de gördüm !

  ozelyetenek

  Özel yeteneğin top eleven’da ne civarında tesirli olduğunu öğrenmek amaçlı çok harika bir forvet oyuncuma adam adama golcü yeteneği eklemek amaçlı devamlı olarak antrenman yaptırarak bir zaman daha sonra bu yeteneği kazandırdım.
  Ancak oyuncunun istatistiklerinde bir artış olmadığı kadar , bir üst lige çıkınca dahi 5 yıldızlı olacak oyuncum tüm antrenman puanlarını özel yeteneğe bastığım amaçlı seviye olarak düşük kaldı ve oyuncumu satmak zorunda kaldım. Siz siz olun illa özel yeteneği olsun diye uğraşmayın, veya oyuncu göndermek ederken bunun özel yeteneği var deyip çok yüksek paralar basmayın.

  Bir yerde okuduğum bir veri de şu şekildeydi; her takımın oyun kurucu özelliğe sahip bir dmc oyuncusunun olması gerektiğinden bahsediliyordu, bu konu üstünde de çalışıyorum, üstelik bir adet oyuncuyu o pozisyonda deniyorum neticelerini yazacağım.

  Sizin değişik görüşleriniz varsa lütfen buyrun konuya yorum yazın.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>